Mide Botoksu Yaptıranlar

Mide botoksu yaptıranların görüşlerini sizin için derledik. Mide botoksu sonrası yapılan bu yorumları okurken dikkatinizi çeken en önemli şey mide botoksunun tek başına yeterli olmayacağıdır. İşlem sonrası hareketsiz kalmak ve diyet programına uymamak işlemin başarılı olmasını engellemektedir. Yorumlardan da göreceğiniz gibi mide botoksu yaptıranlar diyetisyen tavsiyelerine uydukları zaman başarılı olduklarını görebilirsiniz.

Mide Botoksu İle Zayıflayanlara Öneriler

Mide botoksu ile zayıflayanlar sonraki süreçte de son derece dikkatli olmaları gerekir. Özellikle mide botoksu öncesi yeme alışkanlıklarına dönmemeleri için belli bir süre daha diyetisyen desteği almaları önerilir. Bunun yanında bol miktarda su tüketilmeli ve sık sık egzersiz yapılmalıdır. Bu şekilde kilo alma daha zorlaşır ve ideal kilonuzu korumuş olursunuz.

Mide Botoksu Yaptıranların Yorumları

Bir sene önce yaptırdım mide botoksu süreç dedikleri gibi ilerledi. Ağrı sızı olmadan kilo verdim ve çok memnun kaldım. Ayni kilomda kalmak için bir sene sonra tekrar yaptırıyorum doktorum Ahmet Bekin’e teşekkür ediyorum

Adem K.

Ben Ahmet Bekin ve Burcu Hanım ile tanıştığımda 135 kilodaydım. Ben kendilerine teşekkürlerimi buraya yazarak nasıl anlatabilirim bilmiyorum. Sizlerle tanışmadan önce mide ameliyatı olmayı düşünüyordum ve siz benim bu fikrimi çürüterek, “biz seni ağrısız ve yarasız zayıflatalım hem de çok daha az maliyet ile” dediğinizde neden olmasın dedim içimden ama umutlu da değildim. Bugün sizlerleydim ölçülerim alındı. Ahmet Hoca 4 kg ödemin var aslında sen şu anda 98 kilogramsın ve yağdan çok ciddi kilo kaybetmişsin dediğinde hissettiğim sevinci gerçekten yazarak anlatmak zor. Sağlık, özellikle bu zor günlerimizde hepimizin çok dikkat etmesi gereken bir şey ben sağlığımı, şuan ki spor aşkımı ve beslenme düzenimi Ahmet beye ve Burcu Hanıma borçluyum. Darısı benim gibi niyetlenen ve artık farklı biri olmak isteyen herkese… Son olarak şunu eklemek istiyorum yorumuma: öncelikle disiplin ve tabii ki emek vermek zorundasınız, aslında tek yapmanız gereken bu. Çok teşekkür ederim Sn. Ahmet ve Burcu hocam. Hedefe devam

Poyraz D.

Merhabalar, 26 Temmuz tarihinde başladığım bu yolculukta bugün 16 kg vermiş durumdayım. Hedefimde 5-6 kg daha var. Açlığa, tatlı krizlerine dayanmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Eliniz ayağınız titremeden, sinirlenmeden, açlığınızı kontrol edebiliyorsunuz. Yaklaşık 8 senedir çeşitli yöntemler deneyip başarılı olamamıştım. Burcu hanım neyi ne kadar yemeniz gerektiği konusunda hep bilgilendiriyor ve bakıyorsunuz ki bunca zamandır gerçekten çok ve gereksiz şeyler yemişsiniz. Ben akşam 6’dan sonra bir şey yemeyerek aralıklı oruç ile de devam ediyorum, sebze, bakliyat ve hayvansal protein dışında bir şeyler yemiyorum. Reflü mide yanması rahatsızlığım vardı hepsi iyileşti. Kilo vermeyi gerçekten isteyip bunun için uğraşacaksınız, ben tavsiye ediyorum.

Esra S.

Dr. Ahmet Bekin’in ve Burcu hanımın hastalarına büyük özen göstererek, dikkatle takip etmeleri bir yana, birlikte kat ettiğiniz yol inanılmaz. 5. ay sonunda giden 30 kilo söz konusu hem de bunun %90’ı yağ kaybı. Her ikisine de sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Aslıhan Ç.

Uzun araştırmalar sonrası yola Ahmet Bey ve ekibiyle çıkmış olmaktan mutluluk duyuyorum. Her an destek olmaları her sorunuza anında cevap vermeleri özellikle diyet dönemindeki danışanların kontrollü ilerleme süreçlerinde ki destekleri gerçekten tarif edilemez. Benim mide botoksunda 1. Ayım giden 9 kg ve daha yolun çok başındayız kesinlikle gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. Ahmet bey ve Burcu hanıma buradan da sonsuz teşekkürler.

Büşra D.

Merhaba 29 Aralık 2019’da Dr. Ahmet Bekin Beyin eşliğinde mide botoksu operasyonu geçirdim. 10.01.2020 tarihinde tartıldım 113 kilodan sadece 14 günde 102 kiloya düştüm. Gerek operasyon öncesi, gerek operasyon sonrası güler yüzleriyle beni sürekli kontrol altında tutan, bilgilendiren ve bu süreçte yalnız bırakmayan Dr. Ahmet Bekin bey ve asistanı Burcu hanıma ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim ayrıca şiddetle tavsiye ederim.

Merak edenler için biraz bu süreçten bahsedeyim. Operasyon çok basit… Genel anestezi ile uyutulup endoskopi yapılarak midenize botoks yapılıyor. Toplamda 15 dakika filan sürüyor. Ben uyandım sonra direk işe gittim. Hiç bir ağrı sızı hissetmedim. 3 gün sonra etkilerini görmeye başladım. Bu 14 günlük süreçte genel beslenme şeklim. Sabah kahve sütsüz şekersiz, öğlen normal yemek (ekmek Makarna pilav ve kızartma yemedim hiç) onun dışında tatlı dahil yedim. Arada yine kahve veya çay içtim, su içmenizi tavsiye ederim. Ben maalesef su içmeyi pek sevmiyorum, akşam da bir tane yeşil elma yedim.

Yani günde bir öğün yemek yedim. Normalde ful doysam 3 saat sonra acıkan biriydim. Ama şu an bir öğün besleniyorum ve ertesi güne kadar hiç acıkmıyorum. Psikolojik olarak tabi tok olsam da bir dönercinin ya da restoranın önünden geçerken yemek istiyorum ama bu baskıda en fazla 4-5 gün zorluyor insanı. Ondan sonrası daha kolay. Bir de hiç spor yapmadım. Ama yapmanızı tavsiye ederim. Eminim daha fazla destek olur.

Emrah A.

29 Ekim’de mide botoksu ameliyatı oldum yaklaşık 12-13 kilo verdim şimdiye kadar. Bu ameliyat her yerde gerçekleştirebilir evet ama güvenebilmek çok önemli bir unsur ve şu zamana kadar güvenimin boşa gitmemesinden dolayı çok mutluyum. Bir diğer unsurda Ahmet Bey’in ve asistanının hastalarla ilgilenmesi ve yaklaşımı. Ameliyatı yaptırmadan önce bir kaç doktor hakkında araştırma yapma fırsatım oldu onlara nazaran gerçekten öncesinde olduğu gibi ameliyat sonrasında da ilgilenilmesi ve takibi insanı mutlu ediyor.

Tolga K.

Dr. Ahmet Bey beni 18 gün önce, havaalanından alarak özel bir hastanede 20 dk. süren mide botoksu yaptı. Çok ilgili davranan servisçi arkadaşa, her daim bizi yalnız bırakmayan Burcu hanıma ve Dr. Ahmet Bekin beye çok teşekkür ederim. Şu an 8,5 kilo kaybım var. Gün içerisinde hiç acıkmıyorum, sırf midem bir şeylerle uğraşsın, sindirim sistemi çalışsın diye az da olsa yemeye çalışıyorum. Kesinlikle tavsiye ederim.

Ufuk İ.

Dr. Ahmet Bey ve Burcu hanıma ne söylesem ne yazsam bilemiyorum. Yaklaşık 10 yıldır veremediğim kilolarımı vermemdeki en büyük etkenler. Uzun zamandır 80 kilonun altına hiç düşmemiştim. Şimdi sayelerinde 2 ayda 15 kilo verdim ve 70’leri görmekten çok mutluyum. Destekleri için sonsuz teşekkürler.

Sinem Ö.

1 ayda 8 kg ile mucizeler yaratan Ahmet Bey ve Burcu Hanıma sonsuz teşekkürler. Yıllardır aradığım çözümü onların sayesinde bulmuş oldum. Tatlıyla aşk yaşayan ben, şimdi kafamı çevirip bakmıyorum bunu nasıl yaptınız daha önce neredeydiniz diye boynuna sarılasım geliyor bazen bu ekibininanılmaz güler yüzlü ve mükemmel tatlı-sert destekleri için kendimi çok şanslı hissediyor ve tekrar elinize sağlık diyorum. İşlem deseniz 15 dakika sürüyor ve ruhunuz duymuyor. İlk günler biraz zorluyor evet ama zamanla yılların verdiği yeme alışkanlığının yanında önce gözümüzün doyması alışkanlığını bir kenara bırakıp yeni bir sayfa açıyoruz… Çok mutluyum ve kilo problemi olan herkese kesinlikle tavsiye ediyorum tabii ki tüm kurallara ve tavsiyelere uymak şartıyla. Benim yolum daha çok uzun maalesef o nedenle istediğim sonuca adım adım yaklaştıkça yine bilgilendiririm merak edenleri… 2021’de daha ince daha sağlıklı günler bizi bekliyor

Burcu Ö.

Kendileriyle doğum günüm olan 24 Kasımda yollarımız kesişti ve ben yeniden doğdum Bir kere çok samimi ve ilgililer hastaneye gittiğiniz ilk andan itibaren sanki yıllardır tanışıyormuş gibi doktor beyin öyle samimi ve içten sohbeti var. Ağrı sızı hiç birşey yok zaten bundan yana bir acabanız olmasın operasyonu olduktan 30 dk. sonra zımba gibi hayata devam edebilirsiniz. Ciddi söylüyorum sadece ara ara gelen bir mide ağrısı o da 2-3 kere ve çok az. Şuan da 2,5 ay oldu ve 15 kg verdim inanılmaz mutluyum. Tatlı bağımlısı bir insandım sabah öğle akşam her öğün ve sınırsız… Ama şimdi gözümün ucuyla bile bakmıyorum demiyorum yalan olur ama nedir; kuru meyvelerle daha sağlıklı tatlılarla tatlı ihtiyacımı atlatabiliyorum şunu da belirteyim çok fazla tatlı ihtiyacım da olmuyor Gün içinde doğru düzgün acıkmıyorum yani özetlersek sizi tok tutar bağımlılığınızı ihtiyacınız kadar olan seviyeye düşürür hızlı kilo verir ve çok daha sağlıklı olursunuz. Bu ekibe gözünüz kapalı güvenebilirsiniz..

Ebru A.

Dr. Ahmet Bey ve asistanı Burcu hanıma çok teşekkür ederim. Çok kısa sürede, hiç aç kalmadan, hızlı ve sağlıklı kilo verdim. İyi ki yollarımız kesişti.

Buse B.

Hayatımı değiştiren 2 güzel insan; Ahmet hocam Türkiye’nin 1 numarası memnun kalmayacağınız tek bir şey yok. Burcu Hanım’ı anlatmakla bitiremem dünya tatlısı :) Yıllarca kilo veremeyen ben mide botoksuyla tam 38 kilo verdim hala da vermeye devam ediyorum ailemiz de genetik olduğu için kilolu 2 kuzenim ve annemde yaptırdı onlarda ciddi kilolar verdi kilo sıkıntısı olan kesinlikle Ahmet hocama gitsin ve mide botoksu olsun.

Rümeysa T.

Benim yeniden doğuşumu sağlayan Ahmet hocama Burcu hanıma teşekkür ve yıldızlar çok az… İyi ki sizlerle tanıştım iyi ki varsınız 38 kilo verdim daha da veriyorum yeni hafif bir hayatım oldu çok çok teşekkürler yeniden doğuşun adresi Ahmet bekin ve burcu hanım

Mükerrem P.

Ahmet hocam ve Burcu hanim tek kelime ile mükemmelsiniz 20 dakikalık hiç ama hiç hissetmediğim küçük bir işlem ama sonuç olarak 2 hafta içinde 96 kilodan 88 kiloya düştüm ve hala kilo vermeye devam ediyorum. Allah sizden razı olsun.

Fatih G.

Dr. Ahmet Bekin hocama ve tüm çalışanlarına sonsuz teşekkür ederim ben mide botox geçirdim. Ben böyle muhteşem doktor böyle muhteşem ilgi görmedim 3 gün geçti 2 buçuk kilo verdim yaptırmak isteyenler hiç doktor arayışına geçmeyin güvenle Dr. Ahmet Bekin’e gidin Ahmet hocam iyi ki varsınız iyi ki yolum size düşmüş çok teşekkür ederim.

Elisabeth E.

Merhaba sizi ilk kızım sayesinde tanıdık ama iyi ki tanımışım. Hayatım hep diyet yapmakla geçti ama kilo veremiyorum bazı rahatsızlıklarım var onun için kilo vermem zor oluyordu sizin sayenizde bu problemden kurtuldum şimdi mutluyum.

Rabia T.

Harika çok memnun kaldım kesinlikle tavsiye ederim. 15 kilo verdim ikinciyi yaptıracağım hedefe ulaşmak için… Biz 7 kişi yaptık bütün arkadaşlarım yaptı hepimiz memnun kaldık doktorumuz mükemmel asistanımız harika daha ne diyeyim önemli olan güvenmek!

Aslı Ş.

Yorumların kaynağı ve daha fazla yorum okumak için buraya tıklayabilirsiniz.